Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 01:43
Reklama Reklama formy Pomix

Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!

W tym tygodniu zostanie podpisana umowa z wykonawcą na remonty bieżące dróg w Chełmie. Opublikowano już listę ulic na facebookowym profilu gabinetu prezydenta.
Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!

- W tym tygodniu UM podpisze umowę z wykonawcą na remonty bieżące chełmskich ulic. Ze względu na fakt, że 95 proc. zgłoszeń na tej grupie dotyczy ubytków w drogach, musieliśmy poczekać, aż rozmowy zostaną sfinalizowane po to, by móc skutecznie odpowiadać na Wasze "alerty" - czytamy na facebookowym profilu Gabinet Prezydenta Miasta Chełm.

Najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu rozpoczną się prace remontowe. Przedstawiona również została lista ulic, które w pierwszej kolejności zostaną naprawione. Wśród nich znalazły się takie ulice, jak:

  • Wiercieńskiego,
  • Bazylany,
  • Wieniawskiego,
  • Wołyńska,
  • Połaniecka,
  • Ogrodowa,
  • Metalowa,
  • Graniczna,
  • Piramowicza,
  • Lipowa.

Administratorzy grupy zapewniają, że cały czas monitorowane będą zgłoszenia mieszkańców i przekazywane do wydziału dróg.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Mieszkanka Andersa 10.08.2022 20:06
Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.

miki 10.08.2022 19:43
na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaście

Romek. 10.08.2022 18:57
ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !

KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama