Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 00:11
Reklama Reklama formy Pomix

Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]

Trwa rewitalizacja Placu Łuczkowskiego. Dzisiaj pracownicy firmy remontowej całkowicie zdemontowali studnię. Ale nie martwicie się - zostanie odnowiona i do nas wróci.
Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]

Wykonawca rewitalizacji PRD Andrzej Wróbel z Jaszczowa pod koniec lipca rozpoczął prace na Placu Łuczkowskiego. Najpierw zdemontowano ławeczki w centrum placu, dziś nadszedł czas na studnię. Niestety, urząd miasta nie ma wizualizacji, która pokazałaby, jak studnia będzie wyglądała po rekonstrukcji. 

- Wszystko zależy od tego, ile materiałów uda się odzyskać i wykorzystać do stworzenia repliki studni. Jeżeli nie będą się nadawały do ponownego użycia, replika zostanie odbudowana z nowych materiałów, ale w takim samym stylu - przekazał nam Damian Zieliński z gabinetu prezydenta Chełma. 

Przypomnijmy. W ramach prac rewitalizacyjnych wyremontowana zostanie także nawierzchnia całego placu, nasadzone zostaną nowe drzewa i rośliny, zamontowana będzie mała architektura, a plac zyska nowe oświetlenie.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
EWA 10.08.2022 20:25
Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...

eh 10.08.2022 17:21
A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?

Mis 11.08.2022 13:35
Obowiazkiem MATKI jest pilnowac gowniaka. Teren jest ogrodzony i sa stosowne znaki. Moze jeszcze policje postawic zeby nikt tam nie wszedl? Idz byc madry gdzie indziej

KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama