Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 01:53
Reklama

Chełm: Otwarcie Klubu 25+ dla osób dorosłych z niepełnosprawnością [GALERIA]

Dorosłe osoby niepełnosprawne będą miały większy komfort podczas zajęć terapeutycznych. Klub 25+ zapewni im też kontakt z rówieśnikami.
Chełm: Otwarcie Klubu 25+ dla osób dorosłych z niepełnosprawnością [GALERIA]

22 czerwca oficjalnie otwarty został Klub 25+. Prowadzony jest przez Stowarzyszenie 25+ Nasza Przyszłość. Klub znajduje się w budynku Środowiskowego Domu Samopomocy. Lokal jest dwa razy większy od poprzedniego, co daje komfort podczas zajęć terapeutycznych dla osób dorosłych z niepełnosprawnością. 

Stowarzyszenie 25+ Nasza Przyszłość ma pod opieką pięć osób z głęboką niepełnosprawnością. Zajęcia w klubie są dla nich jedyną formą kontaktu zarówno z terapeutami, jak i rówieśnikami. 

Podczas otwarcia Klubu 25+ wśród gości znaleźli się Andrzej Stefański oraz Hanna Machińska z Biura Praw Obywatelskich, przedstawiciele Urzędu Miasta, MOPRu, przyjaciele Stowarzyszenia i osoby, które wspierają jego działalność.

Czytaj także:

 

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama