Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm. Wyślij książke na wakacje - kolejna edycja konkursu

Chełmska Biblioteka Publiczna organizuje kolejną edycję wakacyjnego konkursu "Wyślij książkę na wakacje". Początek już 1 lipca!
Chełm. Wyślij książke na wakacje - kolejna edycja konkursu

Konkurs polega na tym, że czytelnik może wypożyczyć książkę, którą zabierze ze sobą na wakacyjny wyjazd. Zostanie na oznaczona specjalna naklejką, która dostępna będzie we wszystkich placówkach ChBP. Czytelnicy podczas swoich wycieczek muszą jedynie zrobić zdjęcie z książką i przesłać je do biblioteki. Autorzy najciekawszych fotografii otrzymają nagrody. 

Ze wszystkich nadesłanych zdjęć powstanie wystawa, która prezentować będzie różne miejsca w Polsce i na świecie, w których były książki z ChBP.

Czytelnicy mogą wysyłać zdjęcia na adres: [email protected]. Konkurs trwa do końca września.

Szczegóły i warunki udziału w konkursie znajdują się w regulaminie: Wyślij książkę 2022.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama