Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 13:02
Reklama Reklama firmy Pomix

Syn tyran skazany

Na dwa lata więzienia skazał sąd 37-latka, który przez cztery lata dręczył bezbronną matkę. Bił ją, wykręcał jej ręce i nogi, i szantażował samobójstwem.
Syn tyran skazany

Agresywny syn ma też nakaz opuszczenia na trzy lata lokalu, w którym mieszkał z matką. Musi to zrobić w ciągu dwóch tygodni od wyjścia z zakładu karnego. Nie może się też zbliżać do pokrzywdzonej przez ten okres bliżej niż na 100 metrów. Wyrok musi się jeszcze uprawomocnić.

37-latek, mimo że był już wcześniej karany, nie mógł się powstrzymać przed znęcaniem się matką. Gdy kolejny raz ją pobił, wezwała mundurowych. Prokuratura po kilku miesiącach uznała, że - za znęcanie się przez prawie 4 lata nad bliską osobą - musi odpowiedzieć przed sądem i przesłała tam już akt oskarżenia. Domowy tyran za kratkami czekał na proces, który zakończył się kilka dni temu.

Jak ustalili śledczy, 37-latek od 4 grudnia 2015 r. do 17 czerwca 2018 r., a następnie od 30 stycznia 2019 r. do 14 grudnia 2020 r. znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją matką. Zwykle wpadał w szał, gdy był pijany. Wszczynał domowe awantury, w których trakcie wyzywał ją, obrzucał obelżywymi i wulgarnymi słowami, krzyczał, szarpał i popychał. Zdarzało się też, że bił po głowie i całym ciele,  kopał, wykręcał jej ręce i nogi. Niszczył też przedmioty domowego użytku, żądał od matki pieniędzy, a gdy nie spełniała jego poleceń, groził, że ją pobije, a nawet zabije. Straszył też, że popełni samobójstwo.

Podczas ostatniej awantury 14 grudnia ub. r. pobił ją dotkliwie. Musiała wtedy wezwać na pomoc policję. Został zatrzymany i trafił do tymczasowego aresztu. Zza krat zbyt szybko nie wyjdzie...

Czytaj także: Wrócił z więzienia i dręczył

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS Olsztyn
Reklama
Reklama