Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wrócił z więzienia i dręczył

Przyjęli go do domu, gdy skończył mu się wyrok. On „podziękował” im obelgami i ciężką ręką. 55-latek z Chełma znów może trafić za kraty. „Bo ojciec się o wszystko czepiał”, a on „nie dał sobą pomiatać”. Prokuratura oskarżyła więc go o znęcanie się nad rodzicami.
Wrócił z więzienia i dręczył

Mężczyzna został zatrzymany 26 kwietnia podczas domowej interwencji. Rodzice nie wytrzymywali już z agresywnym synem. Znęcał się nad nimi psychicznie i fizycznie, choć mieli już po 80 lat i byli nieporadni fizycznie, a matka na dodatek niepełnosprawna.

Obrzucał ich obelżywymi słowami, poniżał, wyśmiewał się ich nieporadności, wyganiał z domu i groził pobiciem. Urządzał im karczemne awantury. Wobec ojca był agresywny, szarpał go i popychał.

Śledczy uznali, że poszkodowani rodzice są w niebezpieczeństwie i zamknęli domowego tyrana w areszcie. Do zarzucanych mu czynów się nie przyznaje. Będzie się jednak niebawem musiał tłumaczyć przed sądem.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama