Zabrakło kultury, by posprzątać
Śmieci, puste butelki i niedopite napoje - taki widok zastali turyści w niedzielne przedpołudnie pod altaną dla rowerzystów nad zalewem Żółtańce. - Słyszałem, że tam to jest norma, bo nikt nie pilnuje i młodzież się zbiera na picie - krytykuje nasz Czytelnik.
02.10.2020 10:31
1