Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Włodawa: Pierwszy zlot food trucków

We Włodawie można spróbować kuchni z całego świata, serwowanej z foodtrucków. Mobilne gastronomie stoją do niedzieli (18 sierpnia) przy ul. Czerwonego Krzyża.
Włodawa: Pierwszy zlot food trucków

Na I Zlocie Food Trucków we Włodawie można spróbować klasyków, ale również bardziej egzotycznej kuchni. Na deptaku czekają na Was:

Beam Pastrami Food Truck - amerykańskie pastrami, czyli kanapki ze specjalnie konserwowaną wędliną,

Cafe Rolka Lodorolki - lody tajskie, czyli lody podawane w zrolowanej formie z dodatkami,

Czarros - hiszpańskie churros, czyli ciastka smażone w głębokim oleju, serwowane z czekoladą i cukrem pudrem,

El Compadre Foodtruck - kuchnia meksykańska, a w niej burrito i quesadilla,

Pan Fryta - duże i chrupiące frytki belgijskie,

Lord Burger oraz Pan Burger - klasyka amerykańskiej kuchni, czyli soczysty burger z dodatkami,

Le Mini Lemoniada - lemoniada molekularna, która zachwyca nie tylko smakiem, ale również wyglądem,

Pulled Pork F. T. - kanapki z szarpaną wieprzowiną,

Farsz Food BAQ - chińskie pierożki dim sum i amerykańskie corn dogi,

Słona Story - wytrawne wafle bąbelkowe z dodatkami,

Wok King - kuchnia tajska, a w niej pad thai, makaron z dodatkami.

Dodatkowo, tuż obok food trucków w sobotę (17 sierpnia) stanie Blood Truck, czyli krwiobus RCKiK w Lublinie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KkkTreść komentarza: Kiedy dni ChełmaData dodania komentarza: 30.06.2022, 16:17Źródło komentarza: Chełmski rower miejskiAutor komentarza: SuwerenTreść komentarza: A kiedy w końcu przywrócą do życia sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu Rejowieckiej i Szpitalnej? Brawo dla gospodarzy miasta za taką opiekę nad mieszkańcami, brawo!Data dodania komentarza: 30.06.2022, 13:50Źródło komentarza: Chełm. Ostrożnie na przejściu przed deptakiem! Nie działa przycisk świateł!Autor komentarza: Sylwester BTreść komentarza: Banaszek nie lubi krytyki.... Tylko propagandę PiS należy głosić uważa. Koreański model.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:42Źródło komentarza: Chełm. Słowne potyczki między radnym Sikorą a prezydentem BanaszkiemAutor komentarza: MagdalenaTreść komentarza: Skoro awaria sygnalizacji świetlnej na skrxyżowaniu Rejowiecka-Szpitalna nadal się utrzymuje, to może w kierowanie ruchem niech włączy się policja. To jest jedno z najbardziej niebezpiecznych skrzyżowań w Chełmie, droga tranzytu międzynarodowego. Kierowcy wielkogabarytowych pojazdów bez wyobraźni. Trzeba naprawdę nakombinować się, żeby bezpiecznie opuścić skrzyżowanie nie czyniąc szkody sobie ani innym uczestnikom ruchu. Niektórzy z nich tną przez skrzyżowanie nawet nie zdejmując nogi z gazu. W godzinach szczytu wyjazd ze szpitalnej w Rejowiecką graniczy z cudem. Ktoś powinien kierować ruchem.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 11:43Źródło komentarza: Na Rejowieckiej i Szpitalnej bez zmian. Wciąż szukają źródła usterkiAutor komentarza: IbizaTreść komentarza: Mądrze napisane. Zrobili sobie Ibize na bidnej Okunince.Data dodania komentarza: 29.06.2022, 23:14Źródło komentarza: Wiadomo, kto utonął w Okunince. Policjanci apelują o rozsądek nad wodą
Reklama
Reklama