Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 sierpnia 2022 22:45
Reklama Baner reklamowy salonu podróży travelplanet.pl w Chełmie

Wrak Race Włodawa po raz drugi [VIDEO] | Super Tydzień

Trwają zapisy do udziału w drugiej edycji wyścigu wraków samochodowych. Kto jest zainteresowany, powinien się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona. Ponadto organizatorzy przewidzieli w tym roku znacznie więcej nagród.
Wrak Race Włodawa po raz drugi [VIDEO] | Super Tydzień

Impreza odbędzie się 5 maja na włodawskich błoniach za zbiornikiem Okopiec. W wyścigu weźmie udział 40 ekip. W ubiegłym tygodniu zgłosiło się już 20 zespołów. Wpisowe wynosi 200 zł. Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu: (82) 57-21-751.

- Bardzo nas cieszy, że tę formę rozrywki tak ochoczo przyjęli mieszkańcy i turyści wypoczywający na naszych terenach. Obliguje nas to do większych starań przede wszystkim w zakresie bezpieczeństwa, dlatego w tym roku również zaprosiliśmy do współpracy Komendę Powiatową Policji we Włodawie oraz Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej we Włodawie. Nie ukrywam, że ich doświadczenie jest dla nas olbrzymim wsparciem - mówi Łukasz Zdolski dyrektor WDK.

Wspaniała atmosfera, głośny doping i ryk silników to nie wszystko. Z pewnością będzie też ostra rywalizacja o nagrody. Wszyscy, którzy staną na podium, otrzymają statuetkę i nagrodę rzeczową. Dodatkowo zwycięzca zgarnie 1000 zł. Za drugie miejsce przewidziano 750 zł, a za trzecie 500 zł. Przewidziana jest również nagroda za najlepiej wystylizowane auto (statuetka oraz 300 zł).

- Chociaż nie dzielimy startujących na kategorie, to nie mogliśmy zapomnieć o paniach, które zacięcie rywalizują z płcią przeciwną. Na liście mamy już kilka kobiet i specjalnie dla nich przygotowaliśmy nagrodę. Najlepsza "Kobieta Rakieta" wyjedzie z Włodawy ze statuetką oraz nagrodą pieniężną - 300 zł. Warto zaznaczyć, że wszystkie statuetki są unikatowe, ręcznie robione - dodaje Zdolski.

A tak wyglądały zeszłoroczne zmagania:

Wyścig wraków będzie jedną z atrakcji Miejskiej Moto-Majówki Włodawskiej. Jej organizatorem są: burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński, Włodawski Dom Kultury, OHP Włodawa oraz Stowarzyszenie Motocyklowe "Bractwo 3 Granic". Logistycznie imprezę wspierają właściciele lokalnych firm. Patronat medialny sprawują Super Tydzień Włodawski i Radio Bon Ton.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaBaner reklamowy 51. Chmielaków Krasnostawskich
ReklamaBaner reklamowy 51. Chmielaków Krasnostawskich
Reklama
Reklama