Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Miasto Chełm

Reklama
Biuro Pawłowskiej otwarte [VIDEO]
Biuro Pawłowskiej otwarte [VIDEO]
W minioną sobotę (7 marca) Monika Pawłowska otworzyła swoje biuro w Chełmie. Mieści się ono przy ul. Lwowskiej 13D. 09.03.2020 09:08
Dąbrowska-Banaszek otworzyła biuro
Dąbrowska-Banaszek otworzyła biuro
Przy ul. Lwowskiej 14A uroczyście otwarto biuro posłanki Anny Dąbrowskiej-Banaszek. Gościem honorowym był Jarosław Gowin, wicepremier oraz minister nauki i szkolnictwa wyższego. 09.03.2020 09:02    1
Jarmark Wielkanocny w Chełmie
Jarmark Wielkanocny w Chełmie
W dniach 3-4 kwietnia w godzinach od 10:00 do 18:00 na Placu Łuczkowskiego w Chełmie odbędzie się Jarmark Wielkanocny. 07.03.2020 06:48
Droga dojazdowa kością niezgody
Droga dojazdowa kością niezgody
Mieszkańcy ulicy Narutowicza (nr 14 i 16) oraz Mickiewicza (nr 5 i 7) nie mają jak dojechać do swoich bloków. Twierdzą, że prezes Wspólnoty Mieszkaniowej "Świt" zagrodził im drogę dojazdową. - Mamy jeszcze inny wjazd, ale jest on zbyt wąski, a ponadto jest w tragicznym stanie. Można zgubić tam nadwozie. Teraz nie dojedzie do nas nawet pogotowie ani straż pożarna – skarżą się mieszkańcy, którzy poprosili nas o interwencję. 07.03.2020 06:36    1
Kobieta od Kobiet Chełma [ZDJĘCIA]
Kobieta od Kobiet Chełma [ZDJĘCIA]
Dokładnie rok temu, właśnie przy okazji 8 marca, w naszym tygodniku rozpoczęliśmy prezentację cyklu "Kobiety Chełma". Dzięki fotograficznemu projektowi Anny Wójtowicz-Wnuk nasi czytelnicy mogli poznać aż 12 inspirujących i ciekawych historii chełmianek. Nadszedł zatem czas na podsumowanie i zaprezentowanie autorki tego projektu i jej pasji. 06.03.2020 18:57    1
Kasę wrzucali, ale nie skorzystali
Kasę wrzucali, ale nie skorzystali
- Miałam problem ze skorzystaniem z toalety miejskiej - zaalarmowała naszą redakcję Czytelniczka. Automat zamontowany na drzwiach wejściowych pobierał kasę i nie otwierał zamka. 05.03.2020 11:34    1
Chełm walczy o 10 milionów euro
Chełm walczy o 10 milionów euro
Miasto liczy na 10 milionów euro z Funduszy Norweskich na realizację projektu "Zielone miasto Chełm". Koncepcja przygotowana przez pracowników chełmskiego magistratu zajęła 17 pozycję na 255 aplikujących miast. 05.03.2020 10:48    4
Gdzie jest chodnik?
Gdzie jest chodnik?
Mieszkańcom osiedla Zachód ponownie daje się we znaki przebudowa fragmentu ulicy Synów Pułku. Jeden z nich zwrócił uwagę na pewien brakujący, aczkolwiek istotny element. 04.03.2020 13:02    1
33 ekrany akustyczne staną wzdłuż DK-12
33 ekrany akustyczne staną wzdłuż DK-12
Ekrany zostaną ustawione w granicach administracyjnych miasta. Ich powierzchnia będzie jednak o 1/3 mniejsza niż zakładano pierwotnie. 04.03.2020 07:43    2
Przebudowa DK12 rozpoczęta
Przebudowa DK12 rozpoczęta
We wtorek (3 marca) na ul. Wschodniej został wprowadzony ruch wahadłowy. Remont tego miejsca to pierwszy etap realizacji długo wyczekiwanego remontu drogi krajowej nr 12 w granicach Chełma. 04.03.2020 07:24    5
Kto zaprojektuje centrum w młynie?
Kto zaprojektuje centrum w młynie?
Miasto ogłosiło przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej wraz ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych na rewitalizację budynku młyna Michalenki. 03.03.2020 10:09    1
Mieszkańcy ochrzcili misia
Mieszkańcy ochrzcili misia
Chełmiś – takie imię od piątkowego popołudnia nosi chełmski miś. Obok Ducha Bielucha, to właśnie on jest symbolem miasta, ukochanym przede wszystkim przez dzieci. 02.03.2020 10:45
Rozpoczyna się remont krajówki
Rozpoczyna się remont krajówki
Chełmianie z niepokojem oczekiwali rozpoczęcia prac remontowych na ulicy Rejowieckiej. - Porozumienie podpisane, a robotników nie widać, co się dzieje? - dopytywali, dzwoniąc do redakcji. Mamy dobrą wiadomość – we wtorek robotników powinnyśmy już zobaczyć na ul. Wschodniej. 02.03.2020 09:37    2
Otwarcie Galerii już niebawem
Otwarcie Galerii już niebawem
Prace budowlane na terenie Galerii Chełm powoli dobiegają końca. Wiemy już na pewno, że otwarcia nie będzie 8 marca – jak wcześniej zapowiadano. Wszystko jednak wskazuje na to, że chełmianie wejdą do centrum handlowego już za trzy tygodnie. 02.03.2020 09:14    8
Drzewo miało zniknąć
Drzewo miało zniknąć
Zlecenie na spróchniałe drzewo przy ul. Pułku Szwoleżerów wydane. Tylko czekać, jak zniknie i przestanie zagrażać ludziom. 02.03.2020 09:07    1
Reklama baner reklamowy
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama