Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Namierzyli nielegalne automaty

Chełmscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami urzędu celno-skarbowego zabezpieczyli w dwa działające bez zezwolenia automaty do gier hazardowych.

Służby przeszukały niewielki budynek w centrum Chełma w wtorek, 6 października. Funkcjonariusze z Chełma i Białej Podlaskiej wyjaśniają, kto w tym przypadku odpowiedzialny jest za organizowanie nielegalnych gier hazardowych.

- Zgodnie z przepisami kodeksu karno-skarbowego, osobom odpowiedzialnym za urządzanie i prowadzenie nielegalnych gier hazardowych grozi grzywna oraz kara do 3 lat pozbawienia wolności - informuje komisarz Ewa Czyż, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama