Wychowankowi chełmskiego Olimpu przyszło rywalizować w silnie obsadzonej kategorii wagowej 42 kg i w gronie starszych konkurentów. W drodze do finału Mikołaj Rondoś pokonywał jednak kolejnych przeciwników, jedną walkę kończąc przed czasem, zaś w pozostałych - także w tej o złoty medal - zwyciężając jednogłośną decyzją sędziów. Jego ostatnim rywalem był Tomasz Krzemiński, reprezentant Klubu Bokserskiego Ciszewski.
- W czasie, kiedy Mikołaj walczył o tytuł Mistrza Polski Młodzików, jego brat Igor, wspólnie z kolegami z klubu Rushh Kielce, boksowali w lidze - mówi trener MKS-u Olimp Chełm Konrad Rondoś. - Wygrał swój pojedynek, a te zmagania potraktowaliśmy ja kolejny etap przygotowań do Mistrzostw Polski, które rozegrają się pod koniec września.
Teraz czytane:






![Nie przegap [5-7 grudnia]: Mikołajki, wystawy, koncerty, konkursy](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-nie-przegap-5-7-grudnia-mikolajki-wystawy-koncerty-konkursy-1764940108.jpg)

![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [30-11-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-23-11-2025-1764493411.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze