Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Pływanie

Potwierdziła świetną formę

Z czterema medalami zawodniczka UKS-u Wodnik Krasnystaw, wróciła z Memoriał Henryka Kosakowskiego i Witolda Ruzikowskiego rozgrywanego w Lublinie.

Zuzanna Zdybel zdecydowała się na start w czterech konkurencjach w dwóch blokach startowych. Stanęła na najwyższym stopniu podium w pływaniu na 50 m stylem grzbietowym oraz 200 stylem zmiennym, a ponadto wywalczyła srebro na 50 m delfinem i 100 m kraulem.

W Lublinie zawodniczka UKS-u Wodnik Krasnystaw rywalizowała tam w gronie zawodniczek reprezentujących zarówno nasze województwa, jak też Warszawę, Białystok, Rzeszów i Białą Podlaską.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama