Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 sierpnia 2022 06:42
Reklama

Na Rejowieckiej i Szpitalnej bez zmian. Wciąż szukają źródła usterki

Przedłużają się prace związane z usuwaniem awarii sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulicy Rejowieckiej ze Szpitalną. Przyczyna jest obecnie diagnozowana, a tymczasowe naprawy przynosiły jedynie doraźny efekt.
Na Rejowieckiej i Szpitalnej bez zmian. Wciąż szukają źródła usterki

- Najprawdopodobniej mamy więc do czynienia ze znacznie bardziej złożoną usterką, którą po prostu trzeba precyzyjnie zidentyfikować. W ramach obowiązującej gwarancji awaria była zgłaszana w firmie Budimex, czyli głównemu gwarantowi przebudowy DK12. Firma zleciła naprawę swojemu podwykonawcy, jednak prace nie przyniosły tego oczekiwanego skutku - mówi Damian Zieliński z gabinetu prezydenta Chełma.

zielinski-awaria-swiatel.mp3

Obecnie trwają rozmowy z firmą Budimex w celu rozwiązania tego problemu. Tymczasem awaria trwa już prawie tydzień. Kierowcy skarżą się na problemy z włączeniem się do ruchu z dróg podporządkowanych. Jest to uciążliwe zwłaszcza w godzinach szczytu komunikacyjnego. Chełmscy policjanci apelują o stosowanie się do znaków drogowych.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Magdalena 30.06.2022 11:43
Skoro awaria sygnalizacji świetlnej na skrxyżowaniu Rejowiecka-Szpitalna nadal się utrzymuje, to może w kierowanie ruchem niech włączy się policja. To jest jedno z najbardziej niebezpiecznych skrzyżowań w Chełmie, droga tranzytu międzynarodowego. Kierowcy wielkogabarytowych pojazdów bez wyobraźni. Trzeba naprawdę nakombinować się, żeby bezpiecznie opuścić skrzyżowanie nie czyniąc szkody sobie ani innym uczestnikom ruchu. Niektórzy z nich tną przez skrzyżowanie nawet nie zdejmując nogi z gazu. W godzinach szczytu wyjazd ze szpitalnej w Rejowiecką graniczy z cudem. Ktoś powinien kierować ruchem.

olo 01.07.2022 08:19
to skręcaj w prawo - dłużej ale bezpiecznie

ReklamaBaner reklamowy 51. Chmielaków Krasnostawskich
Reklama
Reklama
Reklama