Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Chełm. Wiceprezydent Cieślik odebrała dyplom za zaangażowanie miasta w walkę z Covidem

W Lublinie uroczyście uhonorowano osoby i instytucji z woj. lubelskiego, które były zaangażowane w walkę z pandemią.
Chełm. Wiceprezydent Cieślik odebrała dyplom za zaangażowanie miasta w walkę z Covidem

Autor: Urząd Miasta

W Zintegrowanym Interdyscyplinarnym Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie nagrodzono wczoraj instytucje i osoby, które w naszym województwie z zaangażowaniem walczyły z pandemią. Uhonorowane zostały podmioty odgrywające strategiczną rolę w tym okresie. Były to m.in. inspekcja sanitarna, służby mundurowe, systemy ratownictwa czy samorządy.

Nasze miasto reprezentowała Dorota Cieślik, wiceprezydent Chełma. Odebrała pamiątkową statuetkę i dyplom.

Statuetka i dyplom dla miasta Chełm

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama