Miasto obiecało postawić wiatę rowerową przy II Liceum Ogólnokształcącym w Chełmie jeszcze w lecie ubiegłego roku. Uczniowie do tej pory się jej nie doczekali, więc czują się oszukani.
- Nasi nauczyciele poinformowali nas, że miasto Chełm nie postawi nam wiaty - poskarżył się redakcji jeden z uczniów. - Dojeżdżam do szkoły rowerem. Fajnie by było postawić go pod zadaszeniem...
- Miasto postępuje nie fair. Tak się po prostu nie robi. Po co obiecują, skoro nie dotrzymują słowa? - komentuje inny uczeń II LO.
Trudno się dziwić, że młodzi ludzie są rozczarowani. Minął już prawie rok od złożenia obietnicy i nic się w tej sprawie nie zmieniło.
- Zadanie jest w trakcie realizacji. Obecnie jesteśmy na etapie aktualizacji szacunkowych kosztów przedsięwzięcia. O dalszych postępach będziemy informować na bieżąco - przekazał nam Grzegorz Zarzycki z gabinetu prezydenta.
Skoro prawie rok trwało szacowanie, a teraz trzeba jeszcze te szacunki uaktualnić, to do realizacji inwestycji droga może być jeszcze daleka. Czy ci, co kręcili dla miasta kilometry na rowerach, jeszcze z wiaty skorzystają...?
Czytaj także:
- Chełm. Wiemy, ile będzie kosztowała przejażdżka rowerem miejskim
- Tour de Pologne 2022. Terminy, trasa, gwiazdy
- Motokropla 2022 i jubileusz Golden Life [ZDJĘCIA]
- Ciekawe hobby chełmianina. Grał w wielu filmach i serialach [ZDJĘCIA]


Napisz komentarz
Komentarze