Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 19:23
Reklama

Stłuczki na Szwoleżerów i w Horodyszczu. Znamy wstępne ustalenia

Piątkowe zdarzenia drogowe w Chełmie i Horodyszczu wyglądały bardzo groźnie.
Stłuczki na Szwoleżerów i w Horodyszczu. Znamy wstępne ustalenia
Autor: Fot. nadesłane, własne

W Chełmie kierująca volvo miała zapaloną „zieloną strzałkę” warunkowego wjazdu na skrzyżowanie. Gdy włączała się do ruchu z ul. Słowackiego, zderzyła się z audi, które poruszało się ul. Szwoleżerów. Wybita z toru druga z tych osobówek zjechała na pobocze i skosiła małe drzewo. Obie kobiety zostały odwiezione do szpitala.

- Po badaniach 28-letnia chełmianka z volvo została przetransportowana na dalsze badania i leczenie w Lublinie. Drugą z kobiet, 29-letnią mieszkankę gminy Rejowiec Fabryczny, wypisano do domu - informuje starsza sierżant Angelika Głąb-Kunysz z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Przed południem w Horodyszczu kierowca hyundaia sonata wjechał w tył volkswagena transportera. Pierwszym z tych pojazdów podróżowało 5 osób, z których do szpitala trzeba było przewieźć ciężarną kobietę i jedno dziecko.

- Ostatecznie nikt nie odniósł większych obrażeń, a zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Kierowca hyundaia, 35-latek z Chełma został ukarany mandatem w wysokości 1050 złotych - dodaje policjantka.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama
Reklama