Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 6 października 2022 12:06
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Zarzut i areszt za cios butelką w głowę. Zatrzymany 32-latek był już notowany

Do 15 lat więzienia grozi 32-latkowi z Chełma, który usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Podejrzany o uderzenie znajomego butelką w głowę został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.
Zarzut i areszt za cios butelką w głowę. Zatrzymany 32-latek był już notowany
Autor: fot. Policja Chełm, własne

Chełmscy policjanci ustalili, że pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do sprzeczki. Osoby te miały wcześniej razem spożywać alkohol.

- Patrol, który był jako pierwszy na miejscu, zobaczył zakrwawionego leżącego na ziemi mężczyznę. W stanie zagrażającym życiu załoga karetki pogotowia, zabrała go do szpitala. Pokrzywdzonym jest 62-letni mieszkaniec Chełma - starsza sierżant Angelika Głąb-Kunysz z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Według relacji świadków, mężczyźni zaczęli się ze sobą kłócić i szarpać. Po chwili 32-latek prawdopodobnie szklaną butelką uderzył w głowę 62-latka, który przewrócił się na ziemię. Następnie sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

- Kryminalni ustalili miejsce przebywania sprawcy i go zatrzymali. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. To nie pierwsze jego przewinienie. Notowany był wcześniej za przestępstwa przeciwko mieniu oraz życiu i zdrowiu - dodaje policjantka.

Noc spędził w policyjnym areszcie. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Zgodnie z kodeksem karnym, za to przestępstwo grozi kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Tymon 11.06.2022 15:49
Doigrala się Marchewka hahahahahaha niechaj zgnije w więzieniu

Reklama
Reklama