Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 06:40
Reklama

Gm. Chełm. Pożar stolarni w Strupinie Dużym

Akcji gaśniczej nie sprzyjał silny wiatr. Ryzyko rozprzestrzenienia ognia było bardzo duże.
Gm. Chełm. Pożar stolarni w Strupinie Dużym
Autor: Fot. OSP KSRG Leśniowice

Do groźnie wygladającego zdarzenia doszło w sobotę (22 maja), około godz. 17. Pożar strawił stolarnię w Strupinie Dużym. Na miejscu pojawiły się 2 zastępy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie oraz ochotnicze jednostki z Leśniowic, Stawu, Kamienia i Strupina Dużego.

- Budynek wraz z narzędziami stolarskimi spłonął doszczętnie. Zagrożenie było bardzo poważne i w gaszeniu brało udział 8 samochodów specjalnych, cysterna z wodą i samochód specjalny z JRG 2 Chełm SP-gaz, który w swoim zaopatrzeniu posiada w sumie 72 butle ze sprężonym powietrzem. Apelujemy o ostrożność w następnych dniach przy silnych wiatrach - informują druhowie z Ochotnicej Straży Pożarnej w Leśniowicach.

W komentarzu pod wpisem na Facebooku zamieścili również krótkie wideo z szalejącego pożaru. 

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: A w Chelmie chca po 8500 za m2 kosmosData dodania komentarza: 08.08.2022, 10:43Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: OnaTreść komentarza: Miki zobaczymy jak teraz będą łatane i czy w ogóle będą . Będą dobre zmiany zresztą już są !!!Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:40Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: ChełmiankaTreść komentarza: Dziwne rzeczy , że spółka miejska jest niezależnym podmiotem jeśli chodzi o kasę . Naprawdę są powody do przechwałek że chce się zamknąć firmę tylko pieniędzy na wypłaty nie było . Wstyd panie prezydencie żeby ludzie nie mieli co do garnka włożyć . Jednak może przy następnych wyborach ludzie zmienią zdanie na temat pana i pana rządów .Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:39Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: szkoda pieniędzy na takie remonty skoro już teraz pojawiły się dziury w tych łatanych miejscachData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:53Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: stali tam do 18 - co najmniej 5 godzin blokowali drogęData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:50Źródło komentarza: Chełm. Skoda zderzyła się z mercedesem na skrzyżowaniu [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama