Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 01:22
Reklama

Gm. Chełm. Pożar stolarni w Strupinie Dużym

Akcji gaśniczej nie sprzyjał silny wiatr. Ryzyko rozprzestrzenienia ognia było bardzo duże.
Gm. Chełm. Pożar stolarni w Strupinie Dużym
Autor: Fot. OSP KSRG Leśniowice

Do groźnie wygladającego zdarzenia doszło w sobotę (22 maja), około godz. 17. Pożar strawił stolarnię w Strupinie Dużym. Na miejscu pojawiły się 2 zastępy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie oraz ochotnicze jednostki z Leśniowic, Stawu, Kamienia i Strupina Dużego.

- Budynek wraz z narzędziami stolarskimi spłonął doszczętnie. Zagrożenie było bardzo poważne i w gaszeniu brało udział 8 samochodów specjalnych, cysterna z wodą i samochód specjalny z JRG 2 Chełm SP-gaz, który w swoim zaopatrzeniu posiada w sumie 72 butle ze sprężonym powietrzem. Apelujemy o ostrożność w następnych dniach przy silnych wiatrach - informują druhowie z Ochotnicej Straży Pożarnej w Leśniowicach.

W komentarzu pod wpisem na Facebooku zamieścili również krótkie wideo z szalejącego pożaru. 

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama