Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Krasnystaw. Groźny upadek z rusztowania

Poważnymi obrażeniami głowy zakończył się dla 57-latka z Krasnegostawu upadek z wysokości dwóch metrów.
Krasnystaw. Groźny upadek z rusztowania
Autor: Fot. Pixabay (ilustracyjna)

Do wypadku doszło 17 maja podczas prac remontowych w jednej z krasnostawskich hurtowni. Z ustaleń policjantów wynika, że poszkodowany spadł na twarde podłoże wykonane z kostki brukowej.

- Badanie alkomatem nie wykazało, że 57-latek był nietrzeźwy lub znajdował się po użyciu alkoholu. Wstępnie nikt nie przyczynił się do tego zdarzenia. O sprawie została powiadomiona Państwowa Inspekcja Pracy - informuje kom. Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Czytaj także: 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Czytelnik 23.05.2022 20:04
Niestety ten mężczyzna zmarł w szpitalu ?

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama