Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Krasnystaw. Awanse i nagrody dla strażaków [ZDJĘCIA]

W czwartek podczas uroczystego apelu na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie wręczone zostały nominacje na nowe stopnie służbowe, a także medale i nagrody pieniężne dla wyróżniających się strażaków.
Krasnystaw. Awanse i nagrody dla strażaków [ZDJĘCIA]
Autor: Fot. PSP Krasnystaw

Na młodszych kapitanów awansowali Piotr Czemerys i Marcin Kwaśniewski. Promocję na I stopień oficerski otrzymali 6 maja podczas centralnych obchodów Dnia Strażaka w Warszawie.

Aspirantem został Dawid Tymicki. Starszymi ogniomistrzami będą Tomasz Długosz, Jerzy Kucharski i Krystian Sawa. Stopniem młodszego ogniomistrza może poszczycić się już Paweł Szadura.

Za wzorową postawę i wysokie osiągnięcia w realizacji zadań służbowych Komendant Główny PSP wyróżnił dyplomami aspirantów sztabowych Krzysztofa Konaszuka i Dariusza Wożakowskiego.

Złoty Medale „Za Zasługi Dla Pożarnictwa” otrzymał Kamil Bereza. To samo odznaczenie w kolorze srebrnym powędrowało do Krystiana Sawy, a brązowymi uhonorowani zostali Konrad Lisowski, Adam Bojarczuk i Tomasz Wesołowski.

Za wzorowe wykonywanie zadań służbowych Lubelski Komendant Wojewódzki PSP w Lublinie przyznał nagrodę pieniężną aspirantowi Dawidowi Tymickiemu i starszemu ogniomistrzowi Arturowi Wentczukowi.

 

Czytaj także:

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama