Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 07:22
Reklama

Krasnystaw. Awanse i nagrody dla strażaków [ZDJĘCIA]

W czwartek podczas uroczystego apelu na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie wręczone zostały nominacje na nowe stopnie służbowe, a także medale i nagrody pieniężne dla wyróżniających się strażaków.
Krasnystaw. Awanse i nagrody dla strażaków [ZDJĘCIA]
Autor: Fot. PSP Krasnystaw

Na młodszych kapitanów awansowali Piotr Czemerys i Marcin Kwaśniewski. Promocję na I stopień oficerski otrzymali 6 maja podczas centralnych obchodów Dnia Strażaka w Warszawie.

Aspirantem został Dawid Tymicki. Starszymi ogniomistrzami będą Tomasz Długosz, Jerzy Kucharski i Krystian Sawa. Stopniem młodszego ogniomistrza może poszczycić się już Paweł Szadura.

Za wzorową postawę i wysokie osiągnięcia w realizacji zadań służbowych Komendant Główny PSP wyróżnił dyplomami aspirantów sztabowych Krzysztofa Konaszuka i Dariusza Wożakowskiego.

Złoty Medale „Za Zasługi Dla Pożarnictwa” otrzymał Kamil Bereza. To samo odznaczenie w kolorze srebrnym powędrowało do Krystiana Sawy, a brązowymi uhonorowani zostali Konrad Lisowski, Adam Bojarczuk i Tomasz Wesołowski.

Za wzorowe wykonywanie zadań służbowych Lubelski Komendant Wojewódzki PSP w Lublinie przyznał nagrodę pieniężną aspirantowi Dawidowi Tymickiemu i starszemu ogniomistrzowi Arturowi Wentczukowi.

 

Czytaj także:

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do BiałopolaAutor komentarza: ahchkoTreść komentarza: czemu nie dziwi, że Okuninka xDData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:05Źródło komentarza: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskoteceAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Na razie Henio musi czekać bo nie jest jeszcze Starostą.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:00Źródło komentarza: Gm. Białopole. Remont powiatówek znacznie się oddala
Reklama
Reklama