Na pierwszy ogień pracownicy MPGK zaczęli porządkować drzewostan na Ceramicznej, Kossaka oraz Różanej. W najbliższych dniach będą działać na kolejnych ulicach.
Trwa również wycinka w parku miejskim w ramach rewitalizacji tego miejsca. Na podstawie analizy dendrologicznej zakwalifikowanych do usunięcia zostało 55 sztuk różnych gatunków. Magistrat zapewnia, że pojawiają się nasadzenia zastępcze. Będzie 105 nowych drzew.
Czytaj także:


Napisz komentarz
Komentarze