Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 00:40
Reklama Reklama formy Pomix

25-latce grozi 10 lat więzienia. Zatrzymali ją policjanci i coś znaleźli...

Kłopoty ma 25-letnia mieszkanka powiatu włodawskiego. Gdy namierzyli ją policjanci, miała przy sobie ponad 300 gramów 3CMC.
25-latce grozi 10 lat więzienia. Zatrzymali ją policjanci i coś znaleźli...
Autor: KMP w Lublinie

Do zatrzymania 25-latki doszło na terenie powiatu włodawskiego. Z ustaleń policjantów zajmujących się przestępczością narkotykową KMP w Lublinie wynikało, iż kobieta może być w posiadaniu znacznych ilości substancji psychotropowych.

- 25-latka była kompletnie zaskoczona zatrzymaniem. W trakcie przeszukania operacyjni odnaleźli znaczne ilości narkotyków. W czynnościach uczestniczyli także policjanci z Włodawy. Po zważeniu i wstępnym zbadania składu chemicznego okazało się, że to ponad 300 gramów substancji psychotropowej 3CMC – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z KMP w Lublinie.

Policjanci zawnioskowali do prokuratora o wystąpienie do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Kobieta odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków, za co może jej grozić kara do 10 lat więzienia. 

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama