Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 01:50
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Szalony rajd 21-latki. Zniszczyła ogrodzenie i linię energetyczną, rozbiła auto i... sobie poszła [ZDJĘCIA]

Kierująca volvo 21-latka trochę narozrabiała. Zniszczyła ogrodzenie, uszkodziła antenę i słup linii energetycznej i zostawiła rozbite auto. Okazało się, że nie miała prawka i na dodatek była nietrzeźwa.
Szalony rajd 21-latki. Zniszczyła ogrodzenie i linię energetyczną, rozbiła auto i... sobie poszła [ZDJĘCIA]
Autor: KPP we Włodawie

Wczoraj (20 września) rano włodawscy policjanci zostali powiadomieni, że kierująca samochodem marki Volvo wjechała w ogrodzenie posesji w Suchawie. uszkodziła słupki, siatkę, maszt antenowy oraz słup trakcji energetycznej.

- Po tym wszystkim sprawczyni kolizji zostawiła pojazd na miejscu i poszła na sąsiednią posesję – mówi podinspektor Bożena Szymańska z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie. - Policjanci ustalili właściciela pojazdu, który odmówił wskazania, komu go użyczył. Mundurowi szybko dotarli do kobiety, która nim kierowała. Okazała się nią 21-letnia znajoma właściciela auta.

Ponieważ funkcjonariusze wyczuli od niej woń alkoholu, poddali ją badaniu na stan trzeźwości. Okazało się, że 21-latka miała ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie. Na dodatek ustalono, że nigdy nie miała uprawnień do kierowania.

Samochód, którym kierowała, odholowano na parking strzeżony. Policjanci zatrzymali też dowód rejestracyjny uszkodzonego volvo.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna, świadczenie pieniężne od 5 do 60 tysięcy złotych oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych od 3 do 15 lat.

Zarówno kobieta, jak również jej znajomy będą odpowiadali przed sądem za popełnione wykroczenia.

 

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama