Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 00:24
Reklama Reklama formy Pomix

Auto dachowało w rowie. Kierująca BMW 26-latka wracała z imprezy…

Ponad promil alkoholu miała w organizmie kobieta, która nagle straciła panowanie nad pojazdem. Wjechała do rowu, gdzie auto dachowało. Tłumaczyła policjantom, że skończyła imprezę i myślała, że może wracać do domu.
Auto dachowało w rowie. Kierująca BMW 26-latka wracała z imprezy…
Autor: KPP we Włodawie

Wczoraj (18 września) po godzinie 6 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał informację, że w Osowie dachował samochód. 

- Na miejscu policjanci ustalili, że mieszkanka gminy Hańsk nie dostosowała prędkości do panujących warunków i na zakręcie straciła panowanie nad pojazdem. Po wjechaniu do rowu dachowała – mówi aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Okazało się, że 26-latka była pijana. Policjanci sprawdzili jej stan trzeźwości. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy.

W samochodzie podróżowała również 22-letnia mieszkanka gminy Wojsławice. Na szczęście panie nie odniosły żadnych obrażeń.

- Kierująca bmw tłumaczyła policjantom, że skończyła imprezę i myślała, że może wracać do domu. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do lat 2 - dodaje policjantka. - Apelujemy o ostrożną jazdę i niewsiadanie za kierownicę samochodu po spożyciu alkoholu. Trzeźwość i dostosowanie prędkości do warunków ruchu panujących na drodze to gwarancja bezpiecznej podróży.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama