Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 02:03
Reklama Reklama formy Pomix

Chełm. Uwaga na złodzieja! Pilnuj auta w centrum miasta

Dzisiejszej nocy nieustalony sprawca włamał się do auta osobowego w centrum Chełma, niedaleko kina Zorza.
Chełm. Uwaga na złodzieja! Pilnuj auta w centrum miasta
zdjęcie ilustracyjne
Autor: pexels/cottonbro

Wszedł na zamkniętą posesję, bez problemu pokonał zamek w aucie, nie uszkadzając go i pod osłoną nocy buszował w samochodzie. Zabrał wszystko, co znalazł, same drobne rzeczy, ale poszkodowani czują się zaniepokojeni i postanowili ostrzec innych przed złodziejaszkiem.

- Nie zgłaszaliśmy tego jeszcze na policję, bo nic wartościowego nie zginęło, ale podejrzewamy, że skoro ktoś wdarł się do naszego auta, to takich akcji może być tu więcej... - mówi poszkodowana mieszkanka Chełma.

Dowiedzieliśmy się, że na razie chełmska policja nie odnotowała włamań do samochodów w tym rejonie. Lepiej być czujnym i dmuchać na zimne. Nie zostawiajmy wartościowych rzeczy w samochodach!

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama