Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 02:06
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

„Mam dosyć życia, chyba to skrócę” - wisielczy humor postawił na nogi policję

Taki wpis na jednym z portali społecznościowych zauważył hrubieszowski policjant. Szybka reakcja pozwoliła na dotarcie do autora tego niepokojącego tekstu. 31-latek tłumaczył mundurowym, że to był tylko żart i nie chciał sobie zrobić krzywdy.
„Mam dosyć życia, chyba to skrócę” - wisielczy humor postawił na nogi policję
Autor: policja

Niepokojący tekst o treści „Mam dosyć życia chyba to skrócę”, który pojawił się na jednym z portali społecznościowych, zauważył policjant hrubieszowskiej komendy. Wynikało z niego, że jego autor chce odebrać sobie życie.

- Mundurowy natychmiast powiadomił o tym fakcie oficera dyżurnego. Policjanci szybko ustalili autora tej wiadomości oraz adres zamieszkania. Na miejsce skierowano patrol policji, aby sprawdzić czy mężczyzna jest w domu i czy nie potrzebuje pomocy – informuje aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak z KPP w Hrubieszowie.

Jak ustalono, 31-letniego mieszkańca gminy Dołhobyczów nie było w domu, a jego żona nie mogła się z nim skontaktować telefonicznie. Mundurowi zaczęli więc go szukać i ustalać, co się z nim dzieje.

Jak się okazało, był w domu swojej kuzynki. 

- Tłumaczył mundurowym, że tylko żartował i nie miał zamiaru zrobić sobie żadnej krzywdy. Po zbadaniu jego stanu trzeźwości okazało się, że ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mieszkaniec gminy Dołhobyczów trafił do Izby Wytrzeźwień – dodaje policjantka.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama