Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 00:12
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Na sygnale. Płonący fotel, zgon w mieszkaniu, auto w ogrodzeniu, pożar sadzy

Miniona doba przyniosła strażakom z naszego regionu kilka interwencji. W Wólce Kańskiej doszło do niegroźnego pożaru w domu jednorodzinnym. Palił się fotel. Przyczyną było zaprószenie ognia przez domownika.
Na sygnale. Płonący fotel, zgon w mieszkaniu, auto w ogrodzeniu, pożar sadzy
Autor: artellliii72
Źródło: Pixabay

W Suchawie włodawscy strażacy zabezpieczali teren po uderzeniu osobówki w ogrodzenie. Dwukrotnie jeździli również do otwarcia mieszkań. W Krasnymstawie konieczna była jedynie pomoc. Z kolei w Korolówce odnaleziony został martwy mężczyzna, z którym nie mógł skontaktować się zaniepokojony brat.

Niektórzy rozpoczęli już sezon grzewczy i niestety mamy już pierwszy pożar sadzy w kominie. Na szczęście z dużym zadymieniem w jednym z domów szybko poradzili sobie ratownicy z PSP w Krasnymstawie. 

Strażacy apelują o ostrożność i przeglądy przewodów do odprowadzania dymu z pieców.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama