Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 17:07
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021. Sklep sportowy Piękny Grzech [Kategoria: MIRKOPRZEDSIĘBIORSTWO]

Nowoczesny sklep z profesjonalnym zapleczem serwisowym rowerów, nart, desek snowboardowych, rolek i ostatnio bardzo modnych hulajnóg. To wszystko kryje się pod nazwą Piękny Grzech. Mieści się on w budynku przy Lwowskiej 24. Właścicielem firmy jest Rafał Grzech.
Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021. Sklep sportowy Piękny Grzech [Kategoria: MIRKOPRZEDSIĘBIORSTWO]
Autor: juna

Pan Rafał rowerami fascynuje się od najmłodszych lat. Doświadczenia zawodowe zdobywał w różnych sklepach i serwisach rowerowych w Chełmie i w innych miastach. Własny biznes prowadzi od kwietnia 2018 r. Ma już wielu stałych i wiernych klientów, którzy zamawiają u niego wysokiej klasy sprzęt.

- Rowery to moja prawdziwa pasja, zawsze stawiam przede wszystkim na ich jakość. W naszym sklepie może nie są tanie, ale za to bardzo dobre. Ponadto w obecnym sezonie wykonaliśmy 500 pełnych usług serwisowych rowerów, co jest jednym z najlepszych wyników w naszym regionie - podkreśla Rafał Grzech.

Piękny Grzech sprzedaje rowery głównie polskiego producenta Accent oraz Dartmoor. Te drugie cieszą się wielkim powodzeniem na scenie europejskiej oraz światowej. Na rowerach tej marki jeździ między innymi Szymon Godziek, jeden z najlepszych freeriderów na świecie. Są projektowane we współpracy z Janem Kilińskim. Rafał Grzech sprzedaje również jednoślady czeskiej marki Author.

- W moim serwisie korzystam tylko z najlepszych narzędzi, sprzętu i smarów. W związku z tym, że od 2021 roku jestem certyfikowanym serwisantem Shimano, używam również części zamiennych tej marki. Należę też do grupy autoryzowanych serwisów rowerowych marek: Author, Dartmoor oraz Accent. Oznacza to, że te rowery obsługujemy priorytetowo, ale serwisujemy wszystkie typy jednośladów - dodaje.

Podejście Rafała Grzecha do serwisu oraz napraw gwarancyjnych jest bardzo profesjonalne. Odpowiedzialność za sprzęt kupiony w jego sklepie spoczywa na jego barkach, czyli osobiście uznaje gwarancje wydane klientom. Jeżeli rower musi być wysłany do firmy dystrybucyjnej, stara się klientowi zapewnić zastępczy jednoślad.

Oprócz tego może się pochwalić certyfikowanym serwisem TOKO sprzętu zimowego.

- Moja firma szczyci się najlepszą opinią wśród wszystkich serwisów oraz sklepów rowerowych w Chełmie, o czym świadczą opinie w mapach Google - mówi pan Rafał.

Razem z całą rodziną prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Promuje go też wśród mieszkańców Chełma.

Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - rozpoczynamy głosowanie!


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...
Reklama
Reklama