Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Chełm: Prezes Chełmskich Linii Autobusowych chce porozmawiać z mieszkańcami

W następnym tygodniu odbędzie się otwarte spotkanie z prezesem Chełmskich Linii Autobusowych. Każdy może na nie przyjść i wyrazić swoje zdanie na temat miejskiej komunikacji oraz przedstawić swoje sugestie dotyczące jej usprawnienia.
Chełm: Prezes Chełmskich Linii Autobusowych chce porozmawiać z mieszkańcami

Autor: pixabay

9 września o godz. 17 w sali nr 1 w Urzędzie Miasta (ul. Lubelska 65) odbędzie się otwarte spotkanie z Mariuszem Chudobą, prezesem Chełmskich Linii Autobusowych. Ma ono na celu rozmowę z mieszkańcami w sprawie m.in. siatki połączeń CLA. 

- W trakcie spotkania mieszkańcy będą mogli zadawać pytania dotyczące funkcjonowania Chełmskich Linii Autobusowych. Mogą również zadawać pytania w poście, który opublikowaliśmy w serwisie społecznościowym Facebook. My zadamy je prezesowi i odpiszemy na profilu - przekazał nam Damian Zieliński z gabinetu prezydenta Chełma.

Wszyscy obecni będą mieli okazję przedstawić swoje sugestie. Wysłuchane zostaną argumenty każdej strony.

Czytaj także:

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama