Do Stanów Zjednoczonych wyjechała ponad 40 lat temu. Była związana z grupą muzyczną Słowianie, znaną w kręgach nowojorskiej Polonii.
- Moja siostra ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Muzyczną w Warszawie w klasie gitary klasycznej, ale do końca istnienia zespołu nie rozstawała się z gitarą basową. Zaprezentować się muzycznie w Chełmie było jej niespełnionym marzeniem... - mówi Ryszard Greniuk.
Msza żałobna odbędzie się dzisiaj o godzinie 12 w kościele Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie. Po liturgii jej prochy spoczęły w grobie rodzinnym na chełmskim cmentarzu komunalnym.
Czytaj także:
- Dom Pomocy Społecznej w Rejowcu oficjalnie otwarty! [ZDJĘCIA]
- Chełm: Spotkanie Stowarzyszenia Towarzystwo Przyjaciół Chełma
- Chełmianie wzywają senatora Polski 2050 Jacka Burego do przeprosin
- Chełm. Coraz mniej czasu na zgłoszenia Chełmianina Roku 2021!


Napisz komentarz
Komentarze