Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 06:30
Reklama

Krasnystaw. Będą debatować nad opieką społeczną w powiecie

Omówienie aktualnej sytuacji w opiece społecznej ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji w Domu Pomocy Społecznej w Krasnymstawie. Taki jest główny punkt dzisiejszej, nadzwyczajnej sesji rady powiatu krasnostawskiego.
Krasnystaw. Będą debatować nad opieką społeczną w powiecie
Autor: Starostwo Krasnystaw

Obrady zostały zwołane na wniosek opozycyjnych radnych z Polskiego Stronnictwa Ludowego i kilku niezrzeszonych. W programie jest również przyjęcie stanowiska Rady Powiatu w Krasnymstawie w sprawie zobowiązania starosty krasnostawskiego Andrzeja Leńczuka do podjęcia stosownych działań związanych z przywróceniem prawidłowego funkcjonowania DPS Krasnystaw.

Sesja ma związek wieloma sygnałami, między innymi  dotyczącymi traktowania podopiecznych, pieczy nad ich depozytami i różnymi doniesieniami do prokuratury. Obrady będzie można śledzić na żywo w internecie. Początek o godzinie 13.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: A w Chelmie chca po 8500 za m2 kosmosData dodania komentarza: 08.08.2022, 10:43Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: OnaTreść komentarza: Miki zobaczymy jak teraz będą łatane i czy w ogóle będą . Będą dobre zmiany zresztą już są !!!Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:40Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: ChełmiankaTreść komentarza: Dziwne rzeczy , że spółka miejska jest niezależnym podmiotem jeśli chodzi o kasę . Naprawdę są powody do przechwałek że chce się zamknąć firmę tylko pieniędzy na wypłaty nie było . Wstyd panie prezydencie żeby ludzie nie mieli co do garnka włożyć . Jednak może przy następnych wyborach ludzie zmienią zdanie na temat pana i pana rządów .Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:39Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: szkoda pieniędzy na takie remonty skoro już teraz pojawiły się dziury w tych łatanych miejscachData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:53Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: stali tam do 18 - co najmniej 5 godzin blokowali drogęData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:50Źródło komentarza: Chełm. Skoda zderzyła się z mercedesem na skrzyżowaniu [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama