Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 21:13
Reklama

Jałówki na gigancie. Sześć szybko namierzono, dwie nadal na wolności

Nietypową interwencję zaliczyli wczoraj druhowie z gminy Siennica Różana. Przez kilka godzin szukali 8 jałówek, które wydostały się na wolność z jednego z miejscowych gospodarstw.
Jałówki na gigancie. Sześć szybko namierzono, dwie nadal na wolności
Autor: Pixabay / taperkins10 (ilustracyjna)

Akcja poszukiwawcza rozpoczęła się po godz. 10. Z powodu ćwiczeń w Żółkiewce członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Siennicy Różanej nie mogli zająć się tą ważną dla rolnika sprawą. Dyżurny krasnostawskich strażaków wysłał więc w pogoń za krnąbrnymi krówkami sześciu druhów z Siennicy Królewskiej Dużej oraz po dwóch ze Żdżannego i Woli Siennickiej. W ciągu czterech godzin udało się odnaleźć sześć młodych jałówek, które - jak się okazało - wyruszyły w stronę Stójła.

Wczoraj druhowie dwóch ochotniczych jednostek w gminie Kraśniczyn asystowali policjantom w otwarciu mieszkania w Bończy. Niestety, w domu znaleźli jedną ofiarę śmiertelną. Z kolei włodawscy strażacy gasili między garażami na ulicy Chełmskiej we Włodawie pożar trawy, który rozprzestrzenił się na powierzchnię trzech metrów kwadratowych. Prawdopodobnie ktoś zaprószył tam ogień.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama
Reklama