Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 08:12
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Drut prawie odciął motocykliście głowę. „Ktoś musi za to odpowiedzieć”

Najprawdopodobniej motocyklista nie zauważył zwisającego ze słupów kabla, który ranił go na wysokości szyi i ramion. - Za niedbalstwo przy montażu tego drutu, ktoś powinien ponieść odpowiedzialność - mówi nasz Czytelnik, który był świadkiem niebezpiecznego zdarzenia.
Drut prawie odciął motocykliście głowę. „Ktoś musi za to odpowiedzieć”
Autor: Policja

Takie rzeczy zdarzają się najczęściej w horrorach lub filmach akcji. Dzisiejsza sytuacja w gminie Wierzbica była jednak daleka od fikcji. Jadący przez Tarnów hondą 29-letni motocyklista prawie stracił życie, gdy zaczepił o zwisający na wysokości jego tułowia kabel.

- Mieszkam niedaleko i widziałem, co przydarzyło się temu mężczyźnie. Szelki plecaka miał przecięte. Jego głowę najprawdopodobniej uratowało tylko to, że miał zawieszony na sobie gruby łańcuch. Bruzda na szyi była na szerokość kciuka. Motocyklista został odwieziony do szpitala na badania - opowiada pan Sławomir.

Nasz rozmówca dziwi się i zastanawia, jak w ogóle mogło dojść do tak niebezpiecznego zdarzenia. Twierdzi, że kabel był montowany w grudniu ubiegłego roku. Ocenia, że rozwieszony został niedbale i w sposób zagrażający bezpieczeństwu.

- Nie wiem, jaka firma się tym zajmowała. Nawet jeśli był to jakiś podwykonawca, nie może tak być, że nad drogą zwisa jakiś drut, przez który ktoś mógł stracić życie. Proszę opisać tę sprawę ku przestrodze innych - dodał.

Rzeczniczka chełmskich policjantów potwierdza, że do opisywanego zdarzenia doszło przed godz. 13. Z notki mundurowych wynika, że 29-letni mieszkaniec gminy Chełm doznał otarć naskórka na szyi i ramionach.

- Wyjaśniamy okoliczności tej sprawy - informuje kom. Ewa Czyż, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Do sprawy wrócimy.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama