Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 sierpnia 2022 06:12
Reklama Zaproszenie do plebiscytu Niedźwiedzie Biznesu 2022

Various Manx i Roksana Węgiel zaśpiewają na Chmielakach Krasnostawskich

Organizatorzy Chmielaków Krasnostawskich powoli stopniują napięcie związane z artystami, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji tego wydarzenia. Wiadomo już, że na pewno przyjedzie zespół Various Manx z była wokalistką Kasią Stankiewicz. Zaśpiewa również Roksana Węgiel, laureatka programu Voice Kids i dziecięcej Eurowizji.
Various Manx i Roksana Węgiel zaśpiewają na Chmielakach Krasnostawskich
Autor: materiał prasowy

Organizatorzy Chmielaków Krasnostawskich stopniują napięcie i jak na razie zdradzają tylko niektórych artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej imprezy. Wiadomo już, że na pewno przyjedzie zespół Various Manx z Kasią Stankiewicz. Zaśpiewa również Roksana Węgiel, laureatka programu Voice Kids i dziecięcej Eurowizji.

- Various Manx wystąpi w piątek, 19 sierpnia, na scenie w rynku miejskim. Kasia Stankiewicz zaśpiewa materiał stworzony wraz z zespołem w ramach nowego albumu „Ent”. Z całą pewnością nie zabraknie też starych, dobrze wszystkim znanych przebojów - mówi Damian Kozyrski, szef Krasnostawskiego Domu Kultury.

Roksana Węgiel, znana fanom również pod pseudonimem Roxie, wystąpi w niedzielę, 21 sierpnia. Cztery lata temu wygrała pierwszą edycję programu Voice Kids oraz 16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci na Białorusi z utworem „Anyone I want to be”. Rok później wydana została jej debiutancka płyta.

- Kolejnych artystów będziemy stopniowo ogłaszać do 10 lipca. Wśród nich znane twarze z polskiej sceny muzycznej. Obecnie kompletujemy materiał do celów promocyjnych - dodaje dyrektor KDK.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaBaner reklamowy 51. Chmielaków Krasnostawskich
Reklama
Reklama
Reklama