Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 02:46
Reklama

Gm. Kamień. Za 100 gramów mefedronu grozi mu 5 lat za kratkami

22-latek będzie odpowiadał przed sądem za posiadanie znacznych ilości substancji psychotropowych. W miejscu jego zamieszkania chełmscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami straży granicznej znaleźli i zabezpieczyli prawie 100 gramów mefedronu. Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia w tej sprawie.
Gm. Kamień. Za 100 gramów mefedronu grozi mu 5 lat za kratkami
Autor: KMP w Chełmie

Policjanci kryminalni z chełmskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Placówki Straży Granicznej w Dołhobyczowie przeszukali teren jednej z posesji w gminie Kamień.

- Z ich informacji wynikało, że mieszkający tam 22-latek może posiadać narkotyki. Przypuszczenia te potwierdziły się. W jednym z pomieszczeń znaleźli i zabezpieczyli blisko 100 gramów mefedronu i niewielkie ilości marihuany - mówiła po zatrzymaniu komisarz Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Mężczyzna 5 stycznia został doprowadzony do prokuratury. Na poczet przyszłych kar zabezpieczono od niego pieniądze. Okazało się, że 22-latek był już notowany między innymi za przestępstwa narkotykowe. Trafił do aresztu. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Niebawem zostanie osądzony.  Kilka dni temu prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia. 

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama