Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 02:23
Reklama

Chełm. Tragiczny wypadek na Lubelskiej. Kierowca zmarł w szpitalu

Nie udało się uratować życia 70-letniego chełmianina, który nie wiadomo z jakiej przyczyny stracił nagle panowanie nad peugeotem, uderzył w dwa inne auta i staranował stojaki na rowery przed aquaparkiem.
Chełm. Tragiczny wypadek na Lubelskiej. Kierowca zmarł w szpitalu
Autor: Policja Chełm

Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj na ul. Lubelskiej w Chełmie. Około godz. 8 kierowca peugeota wjechał na skrzyżowanie z ul. Szpitalną i uderzył w bok volkswagena polo, którym kierowała 35-latka z gminy Sawin.

- Następnie kierowca peugeota zderzył się ze znakiem drogowym, wjechał w stojaki na rowery przy Chełmskim Parku Wodnym i zderzył się z fiatem bravo 50-letniej obywatelki Ukrainy, która oczekiwała na włączenie się do ruchu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Jego życia nie udało się uratować - informuje kom. Ewa Czyż, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności zdarzenia. Prokurator zlecił sekcję zwłok 70-latka.

 

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama