Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Włodawa. Wjechał w metalowe słupki i uciekł. Zawinił alkohol

Dwóch nietrzeźwych rowerzystów i dwóch kierujących pojazdami na podwójnym gazie zatrzymali włodawscy policjanci. Jeden z pijanych nie zauważył metalowych słupków i odjechał. Policjanci ruszyli za nim w pościg.
Włodawa. Wjechał w metalowe słupki i uciekł. Zawinił alkohol
Autor: KPP we Włodawie

Wczoraj o godz. 15 dyżurny KPP we Włodawie został powiadomiony o tym, że na Al. Jana Pawła kierujący daewoo tico wjechał w metalowe słupki oddzielające jezdnię od drogi dla rowerów i uciekł z miejsca zdarzenia.

- Policjanci rozpoczęli pościg za kierującym. Zatrzymali go w rejonie skrzyżowania z ul. Lubelską. Kierujący 39-latek z Włodawy znajdował się pod wyraźnym działaniem alkoholu. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania, a jego tico nie miało od prawie dwóch lat badań technicznych i ubezpieczenia - mówi podinspektor Bożena Szymańska z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie. - Mężczyzna potwierdził, że wjechał w słupki i odjechał, bo uznał, że nic się nie stało.

Policjanci każdego dnia eliminują z ruchu nietrzeźwych kierujących i apelują o rozwagę oraz stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

- Pamiętajmy, że bezpieczeństwo wszystkich zależy od bardzo wielu czynników, a alkohol i brawura to najczęstsze przyczyny wielu tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych - dodaje Szymańska.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama