Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 06:52
Reklama

Oddał znaleziony portfel, ale wcześniej wyczyścił go z kasy

Najpierw udawał niewiniątko i mówił, że tylko znalazł zgubę. Teraz będzie tłumaczył się za kradzież gotówki, którą sam wyjął z cudzego portfela.
Oddał znaleziony portfel, ale wcześniej wyczyścił go z kasy
Autor: Policja Krasnystaw

Do zdarzenia doszło w bieżącym tygodniu. Mieszkanka gminy Żółkiewka zgubiła portfel, gdy wyszła z zakupów w jednym z krasnostawskich marketów. Kiedy 42-latka chciała zapłacić za towar w sąsiednim sklepie z tanią odzieżą, wpadła w panikę. Miała ku temu powody, bo zniknęło jej ponad 3 tys. zł, które nosiła przy sobie.

Poszkodowana zgłosiła sprawę policjantom. Była przekonana, że przedmiot z cenną zawartością musiał jej wypaść na krótkim odcinku pomiędzy placówkami handlowymi. W międzyczasie portfel znalazł pracujący w pobliżu mężczyzna, który oddał go mundurowym. Problem jednak w tym, że nie było w nim gotówki. W środku znajdowały się jedynie dokumenty, karta bankomatowa i pieniądze w kwocie ponad 140 zł.

- Dalsze czynności i analiza monitoringu wykazały, że pieniądze zabrała osoba, która je znalazła. Okazało się, że 31-latek z gminy Siennica Różana schował je we własnym samochodzie. Usłyszał już zarzut, wyraził skruchę, a swoje zachowanie tłumaczył trudną sytuacją finansową - informuje kom. Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do BiałopolaAutor komentarza: ahchkoTreść komentarza: czemu nie dziwi, że Okuninka xDData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:05Źródło komentarza: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskoteceAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Na razie Henio musi czekać bo nie jest jeszcze Starostą.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:00Źródło komentarza: Gm. Białopole. Remont powiatówek znacznie się oddala
Reklama
Reklama