Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 01:26
Reklama

Dostał areszt za zderzenie z pociągiem i posiadanie narkotyku

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 30-latek, który w sobotę pojazdem marki BMW ominął zaporę i wjechał wprost pod jadący pociąg osobowy. Usłyszał już dwa zarzuty, za które grozi mu do 8 lat więzienia.
Dostał areszt za zderzenie z pociągiem i posiadanie narkotyku
Autor: Policja Świdnik

- Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty: sprowadzenia bezpośredniego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu lądowym oraz posiadania narkotyków. Wczoraj sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania - informuje starsza aspirant Elwira Domaradzka, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Świdniku. 

Przypominamy. W sobotę rano mężczyzna kierujący pojazdem marki BMW, dojeżdżając do przejazdu kolejowego w Trawnikach, nie zatrzymał się przed nim. Następnie mimo włączonych sygnałów świetlnych i dźwiękowych sygnalizujących nadjeżdżający pociąg, ominął opuszczoną półzaporę i wjechał na tory. Tym samym uderzył w bok jadącego pociągu pasażerskiego relacji Lublin-Chełm. Po zdarzeniu kierowca wraz z pasażerką opuścili pojazd i uciekli. Policjanci w rozbitym pojeździe ujawnili woreczki z amfetaminą.

Dwie godziny późnej zostali zatrzymani przez dzielnicowych kilka kilometrów od miejsca zdarzenia. Okazało się, że samochodem marki BMW kierował 30-latek z gminy Siedliszcze. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Od mężczyzny pobrano krew do badania na zawartość środków psychotropowych. 

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Aguś 21.06.2022 22:08
Całe szczęście że nikogo tam nie było z pieszych a kierowca niech odpowie jak należy za to może coś dotrze do niego chociaż wątpię po tym co wiózł ze sobą

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama