Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 07:47
Reklama

Groźnie w Wierzbicy. Jeden skręcał, drugi się zagapił [AKTUALIZACJA]

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch osobówek w Wierzbicy.
Groźnie w Wierzbicy. Jeden skręcał, drugi się zagapił [AKTUALIZACJA]
Autor: Fot. OSP KSRG Rudnik

Do zdarzenia doszło we wtorek (31 maja) na jednej z dróg w gminie Rudnik. Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku około godz. 16. Na miejscu pojawił się jeden zastęp  Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie, załoga Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudniku, a także karetka i policja.

Z wstępnych ustaleń wynika, że kierowca opla corsy skręcał w lewo, a kierujący volkswagenem passatem uderzył w tył jego pojazdu. Pierwsza z osobówek wylądowała w rowie i była bokiem oparta o drzewo. Druga stała na poboczu.

- Pasażer opla został przewieziony do szpitala na badania, ale nie odniósł większych. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Za spowodowanie kolizji kierowca volkswagena, 77-letni mieszkaniec gminy Żółkiewka został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych. Ze względu na uszkodzenia samochodów policjanci zatrzymali dwa dowody rejestracyjne - informuje kom. Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

 

 

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do BiałopolaAutor komentarza: ahchkoTreść komentarza: czemu nie dziwi, że Okuninka xDData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:05Źródło komentarza: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskoteceAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Na razie Henio musi czekać bo nie jest jeszcze Starostą.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:00Źródło komentarza: Gm. Białopole. Remont powiatówek znacznie się oddala
Reklama
Reklama