Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm. Park wodny na plusie. Sprawdziliśmy, jaki spółka ma zysk

Spółki miejskie podsumowały finanse w pierwszym kwartale tego roku. Dobrą wiadomość dla mieszkańców ma Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie. Firmie udało się wypracować kilkanaście tysięcy zysku.
Chełm. Park wodny na plusie. Sprawdziliśmy, jaki spółka ma zysk

- To pierwszy zysk w naszej spółce, od kiedy funkcjonuje z aquaparkiem. Cieszę się, że mimo ogólnie trudnej sytuacji, udało nam się zamknąć pierwszy kwartał na plusie. To dobry prognostyk na przyszłość - nie kryje zadowolenia Artur Juszczak, prezes spółki. - W czasie wysokiej inflacji i niepewności gospodarczej związanej z wojną na Ukrainie, każde podsumowanie na plusie cieszy.

W pierwszym kwartale 2022 roku Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskiej wypracowały zysk w wysokości niewiele ponad 18 tys. zł. Warto dodać, że w identycznym okresie w roku ubiegłym spółka miała stratę nieco ponad 493 tys. zł.

Czytaj też:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama