Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Najpierw stłuczka, potem ucieczka. Pies wytropił uciekiniera w zaroślach

Kierowca audi staranował nissana i odjechał. Pół kilometra dalej zjechał na pobocze, uderzył w studzienkę i wylądował w rowie. Razem z dwoma pasażami, w obawie przed policją, uciekł z miejsca zdarzenia.
 Najpierw stłuczka, potem ucieczka. Pies wytropił uciekiniera w zaroślach
Autor: Fot. Pixabay

Do stłuczki doszło na ul. Borowej w Krasnymstawie. Kierowca audi nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu. Z rozbitego auta uciekło trzech mężczyzn. Jeden z nich ukrył się w pobliskich zaroślach, a wytropił go policyjny pies.

- Zatrzymany był nietrzeźwy. Miał 0,9 promila alkoholu w organizmie. Z bólem nogi został odwieziony do szpitala - informuje komisarz Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

W kolejnych godzinach krasnostawscy policjanci odnaleźli pozostałych uciekinierów. Obaj byli pijani. Do kierowania autem przyznał się 31-letni mieszkaniec Krasnegostawu.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama