Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Horror na chrzcinach pod Krasnymstawem. Przeciągnął nożem po szyi żony

Za usiłowanie zabójstwa, uszkodzenie ciała i znęcanie nad żoną będzie odpowiadał 46-latek, który zaatakował żonę podczas zakrapianych alkoholem chrzcin jej dziecka. Teraz grozi mu nawet dożywocie.
Horror na chrzcinach pod Krasnymstawem. Przeciągnął nożem po szyi żony
Autor: Fot. Pixabay (ilustacyjna)

Do mrożącego krew w żyłach incydentu doszło w sobotę (21 maja) w godzinach wieczornych. Mąż zaciągnął żonę do kuchni i groził jej niebezpiecznym narzędziem. Jak ustalili śledczy, przejechał ostrzem po jej szyi w taki sposób, jakby chciał poderżnąć jej gardło. Poszkodowana została na szczęście tylko zraniona.

Z naszych ustaleń wynika, że 46-latek po tym zdarzeniu uciekł z domu. Policjanci zatrzymali go dopiero nad ranem. Choć od napaści minęło kilka godzin, mężczyzna był jeszcze pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem podczas policyjnej interwencji wykazało też, że poszkodowana 41-latka miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Polecany artykuł: Chrońmy dzieci przed upiorną maskotką Huggy Wuggy. Niebezpieczna zabawa dotarła do Siennicy Nadolnej

Napastnik został w poniedziałek doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Zamościu. Po zapoznaniu się z materiałami śledztwa prokurator przedstawił mężczyźnie trzy zarzuty: uszkodzenia ciała, znęcania się nad żoną i usiłowania zabójstwa. Podejrzany nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Złożył wyjaśnienia, ale śledczy nie zdradzają ich treści.

- Sąd Rejonowy w Zamościu uwzględnił wniosek o zastosowanie wobec mężczyzny tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Za zarzucane podejrzanemu czyny grozi mu kara nawet do dożywotniego pozbawienia wolności - informuje Jarosław Rosołek, zastępca prokuratora rejonowego w Zamościu.

Czytaj także: Krasnystaw. Poboczem po fast fooda. Będzie chodnik do McDonald'sa


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama