Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 06:47
Reklama

Horror na chrzcinach pod Krasnymstawem. Przeciągnął nożem po szyi żony

Za usiłowanie zabójstwa, uszkodzenie ciała i znęcanie nad żoną będzie odpowiadał 46-latek, który zaatakował żonę podczas zakrapianych alkoholem chrzcin jej dziecka. Teraz grozi mu nawet dożywocie.
Horror na chrzcinach pod Krasnymstawem. Przeciągnął nożem po szyi żony
Autor: Fot. Pixabay (ilustacyjna)

Do mrożącego krew w żyłach incydentu doszło w sobotę (21 maja) w godzinach wieczornych. Mąż zaciągnął żonę do kuchni i groził jej niebezpiecznym narzędziem. Jak ustalili śledczy, przejechał ostrzem po jej szyi w taki sposób, jakby chciał poderżnąć jej gardło. Poszkodowana została na szczęście tylko zraniona.

Z naszych ustaleń wynika, że 46-latek po tym zdarzeniu uciekł z domu. Policjanci zatrzymali go dopiero nad ranem. Choć od napaści minęło kilka godzin, mężczyzna był jeszcze pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem podczas policyjnej interwencji wykazało też, że poszkodowana 41-latka miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Polecany artykuł: Chrońmy dzieci przed upiorną maskotką Huggy Wuggy. Niebezpieczna zabawa dotarła do Siennicy Nadolnej

Napastnik został w poniedziałek doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Zamościu. Po zapoznaniu się z materiałami śledztwa prokurator przedstawił mężczyźnie trzy zarzuty: uszkodzenia ciała, znęcania się nad żoną i usiłowania zabójstwa. Podejrzany nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Złożył wyjaśnienia, ale śledczy nie zdradzają ich treści.

- Sąd Rejonowy w Zamościu uwzględnił wniosek o zastosowanie wobec mężczyzny tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Za zarzucane podejrzanemu czyny grozi mu kara nawet do dożywotniego pozbawienia wolności - informuje Jarosław Rosołek, zastępca prokuratora rejonowego w Zamościu.

Czytaj także: Krasnystaw. Poboczem po fast fooda. Będzie chodnik do McDonald'sa


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do BiałopolaAutor komentarza: ahchkoTreść komentarza: czemu nie dziwi, że Okuninka xDData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:05Źródło komentarza: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskoteceAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Na razie Henio musi czekać bo nie jest jeszcze Starostą.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:00Źródło komentarza: Gm. Białopole. Remont powiatówek znacznie się oddala
Reklama
Reklama