Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Paliło się w Skorodnicy, mocniej powiało w regionie

Aż 26 strażaków walczyło z niedzielnym pożarem starej obory w Skorodnicy w powiecie włodawskim. Dach był cały w ogniu, gdy pierwsze zastępy dojechały na miejsce. Budynek zaadaptowany na garaż i magazynek spłonął doszczętnie.
Paliło się w Skorodnicy, mocniej powiało w regionie
Autor: Fot. OSP Stary Brus

Zniszczeniu uległ samochód osobowy, drobny sprzęt, a także narzędzia spalinowe i elektryczne. Mieszkaniec gminy Stary Brus oszacował straty na około 80 tysięcy złotych. Przyczyną pożaru było najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej w aucie.

Zmienna pogoda i wichury dały się dały się dzisiaj (30 stycznia) we znaki w wielu regionach. W Majdanie Ostrowskim koło Wojsławic drzewo spadło na budynek gospodarczy, niszcząc go całkowicie. Uszkodzona została zaparkowana obok osobówka, a także ciągnik rolniczy. Straty wyniosły około 5 tysięcy złotych.

Gdy chełmscy strażacy wracali z tej akcji do bazy, na drodze w rejonie wytwórni pelletu w Sielcu zobaczyli uszkodzonego opla. Osobówka miał rozbity tył  po uderzeniu w drzewo. Po kierowcy nie było śladu. Na nic zdało się również przeszukanie pobliskiego terenu. Sprawą zajęli się policjanci.

Mocniej powiało również w powiecie krasnostawskim. W Krupem drzewo uszkodziło linię energetyczną. Z kolei w Żółkiewce wiatr zerwał część dachu  na budynku mieszkalnym. Włodawscy strażacy jeździli do powalonych drzew w Kaplonosach i Orchówku oraz zerwanych trzech płatów eternitu na budynku gospodarczym w Dołhobrodach.

Czytaj także: Liczyła na przelew z zagranicy, ma dług na 50 tysięcy

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama