Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 04:47
Reklama

Chełm: Nożem po twarzy

Trzech chełmian stanie przed sądem za udział w pobiciu człowieka. Zaatakowali go na ulicy i pocięli mu twarz. Akt oskarżenia w ich sprawie jest już gotowy.
Chełm: Nożem po twarzy

Jak ustalili śledczy, do zdarzenia doszło w nocy z 28 na 29 maja ub. roku. 18-latek i jego 35-letni kompan, obaj mieszkańcy Chełma, napadli na ulicy mężczyznę. Poszkodowany dostał pięściami po głowie, a później nożem po twarzy. Miał cztery cięte rany na lewym policzku. O zdarzeniu zawiadomił policję.

Napastników nie od razu udało się namierzyć. Jako pierwszy 7 czerwca ub. r. wpadł 19-latek, który odpowie przed sadem głównie za utrudnianie niesienia pomocy pokrzywdzonemu. Podczas napaści ponoć odciągał osoby, które chciał wyrwać ofiarę z rąk napastników.

Trzy dni później policja namierzyła 18-latka. Jest pod dozorem, ma też zakaz kontaktowania się z tym, którego pobił. 28 lipca ub. r. mundurowi zatrzymali 35-latka. Trafił do tymczasowego aresztu. Usłyszał zarzut użycia w pobiciu niebezpiecznego narzędzia.

Niebawem wszyscy trzej zasiądą na ławie oskarżonych.

Czytaj także: Pijana szarża 19-latka na Kolejowej

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama