Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm: Nożem po twarzy

Trzech chełmian stanie przed sądem za udział w pobiciu człowieka. Zaatakowali go na ulicy i pocięli mu twarz. Akt oskarżenia w ich sprawie jest już gotowy.
Chełm: Nożem po twarzy

Jak ustalili śledczy, do zdarzenia doszło w nocy z 28 na 29 maja ub. roku. 18-latek i jego 35-letni kompan, obaj mieszkańcy Chełma, napadli na ulicy mężczyznę. Poszkodowany dostał pięściami po głowie, a później nożem po twarzy. Miał cztery cięte rany na lewym policzku. O zdarzeniu zawiadomił policję.

Napastników nie od razu udało się namierzyć. Jako pierwszy 7 czerwca ub. r. wpadł 19-latek, który odpowie przed sadem głównie za utrudnianie niesienia pomocy pokrzywdzonemu. Podczas napaści ponoć odciągał osoby, które chciał wyrwać ofiarę z rąk napastników.

Trzy dni później policja namierzyła 18-latka. Jest pod dozorem, ma też zakaz kontaktowania się z tym, którego pobił. 28 lipca ub. r. mundurowi zatrzymali 35-latka. Trafił do tymczasowego aresztu. Usłyszał zarzut użycia w pobiciu niebezpiecznego narzędzia.

Niebawem wszyscy trzej zasiądą na ławie oskarżonych.

Czytaj także: Pijana szarża 19-latka na Kolejowej

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama