Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm: Pijana szarża 19-latka na Kolejowej

Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 19-latek, który uderzył na ul. Kolejowej w drzewo. Jego dwoje pasażerów przewieziono z obrażeniami ciała do szpitala.
Chełm: Pijana szarża 19-latka na Kolejowej
Autor: Fot. Policja Chełm

Wczoraj (7 stycznia) nad ranem dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na ulicy Kolejowej w Chełmie. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Peugeot 19-letni mieszkaniec gminy Dorohusk na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 

- Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało, że miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Gdy wytrzeźwieje będą z jego udziałem wykonywane dalsze czynności procesowe - informuje komisarz Ewa Czyż, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Czytaj także: Pierwsze "ofiary" surowych mandatów


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Tom. 08.01.2022 13:12
Młody i głupi ! Teraz zapłaci koszty leczenia pasażerów i będzie na piechotę chodził !!

Mariola 08.01.2022 14:05
A czy pasażerowie nie byli świadomi, iż wsiadają do auta ktorym kieruje nietrzeźwy?

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KkkTreść komentarza: Kiedy dni ChełmaData dodania komentarza: 30.06.2022, 16:17Źródło komentarza: Chełmski rower miejskiAutor komentarza: SuwerenTreść komentarza: A kiedy w końcu przywrócą do życia sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu Rejowieckiej i Szpitalnej? Brawo dla gospodarzy miasta za taką opiekę nad mieszkańcami, brawo!Data dodania komentarza: 30.06.2022, 13:50Źródło komentarza: Chełm. Ostrożnie na przejściu przed deptakiem! Nie działa przycisk świateł!Autor komentarza: Sylwester BTreść komentarza: Banaszek nie lubi krytyki.... Tylko propagandę PiS należy głosić uważa. Koreański model.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:42Źródło komentarza: Chełm. Słowne potyczki między radnym Sikorą a prezydentem BanaszkiemAutor komentarza: MagdalenaTreść komentarza: Skoro awaria sygnalizacji świetlnej na skrxyżowaniu Rejowiecka-Szpitalna nadal się utrzymuje, to może w kierowanie ruchem niech włączy się policja. To jest jedno z najbardziej niebezpiecznych skrzyżowań w Chełmie, droga tranzytu międzynarodowego. Kierowcy wielkogabarytowych pojazdów bez wyobraźni. Trzeba naprawdę nakombinować się, żeby bezpiecznie opuścić skrzyżowanie nie czyniąc szkody sobie ani innym uczestnikom ruchu. Niektórzy z nich tną przez skrzyżowanie nawet nie zdejmując nogi z gazu. W godzinach szczytu wyjazd ze szpitalnej w Rejowiecką graniczy z cudem. Ktoś powinien kierować ruchem.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 11:43Źródło komentarza: Na Rejowieckiej i Szpitalnej bez zmian. Wciąż szukają źródła usterkiAutor komentarza: IbizaTreść komentarza: Mądrze napisane. Zrobili sobie Ibize na bidnej Okunince.Data dodania komentarza: 29.06.2022, 23:14Źródło komentarza: Wiadomo, kto utonął w Okunince. Policjanci apelują o rozsądek nad wodą
Reklama
Reklama