Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 18:09
Reklama

Chełm: Dzikie wysypisko na zapleczu MPEC

Ktoś zaśmieca łąki znajdujące się za Miejskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej. O bałaganie zaalarmowała nas nasza Czytelniczka. Damian Zieliński z gabinetu prezydenta zapewnił nas przed tygodniem, że sprawą zajmie się spółka miejska odpowiedzialna za porządek.
Chełm: Dzikie wysypisko na zapleczu MPEC

Pani Annie nie mieści się w głowie, że ktoś może być takim brudasem i wyrzucać śmieci, które przecież za darmo można odstawić do PSZOK. W trawie leżą stare opony, meble, dywany itp.

- To jest po prostu chore, żeby tak zaśmiecać okolicę. Ten, kto to zrobił, to po prostu debil - mówi bez ogródek nasza Czytelniczka. Dziwi się też, że dotychczas nikt nie zareagował na ten bałagan. Dzikie wysypisko jest przecież widoczne z daleka.

- Dlaczego nikt nie interweniuje w tej sprawie? W MPEC są kamery, może udałoby się ustalić sprawcę lub sprawców tego bałaganu - tłumaczy pani Anna.

Problemem obiecał zainteresować się prezes MPEC Artur Jędruszczuk, który przyznał, że też zauważył powstające wysypisko.

- Nasze kamery raczej są ustawione na zakład, więc nie sądzę, aby nagrania były pomocne. Uczulę pracowników ochrony, aby zwrócili uwagę na to miejsce i jeśli tylko wydarzy się coś niepokojącego, informowali policję - dodaje Jędruszczuk.

Teraz czytane: Chciał pobić, a sam został pobity

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Obiektywny mieszkaniecTreść komentarza: Jeżeli chcesz pisać o dziurach to napisz "puki" co o swojej dziurze intelektualnej w swojej głowie pełnej nienawiści. Bo z tym na drogach w Białopolu jest o wiele lepiej.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 07:04Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do BiałopolaAutor komentarza: ahchkoTreść komentarza: czemu nie dziwi, że Okuninka xDData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:05Źródło komentarza: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskotece
Reklama
Reklama