Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm: Dzikie wysypisko na zapleczu MPEC

Ktoś zaśmieca łąki znajdujące się za Miejskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej. O bałaganie zaalarmowała nas nasza Czytelniczka. Damian Zieliński z gabinetu prezydenta zapewnił nas przed tygodniem, że sprawą zajmie się spółka miejska odpowiedzialna za porządek.
Chełm: Dzikie wysypisko na zapleczu MPEC

Pani Annie nie mieści się w głowie, że ktoś może być takim brudasem i wyrzucać śmieci, które przecież za darmo można odstawić do PSZOK. W trawie leżą stare opony, meble, dywany itp.

- To jest po prostu chore, żeby tak zaśmiecać okolicę. Ten, kto to zrobił, to po prostu debil - mówi bez ogródek nasza Czytelniczka. Dziwi się też, że dotychczas nikt nie zareagował na ten bałagan. Dzikie wysypisko jest przecież widoczne z daleka.

- Dlaczego nikt nie interweniuje w tej sprawie? W MPEC są kamery, może udałoby się ustalić sprawcę lub sprawców tego bałaganu - tłumaczy pani Anna.

Problemem obiecał zainteresować się prezes MPEC Artur Jędruszczuk, który przyznał, że też zauważył powstające wysypisko.

- Nasze kamery raczej są ustawione na zakład, więc nie sądzę, aby nagrania były pomocne. Uczulę pracowników ochrony, aby zwrócili uwagę na to miejsce i jeśli tylko wydarzy się coś niepokojącego, informowali policję - dodaje Jędruszczuk.

Teraz czytane: Chciał pobić, a sam został pobity

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama