Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 06:37
Reklama

Gm. Siedliszcze: Pijany chciał bić, a sam oberwał

Takiej awantury we wsi przed sklepem dawno nie było. Przyjechały aż dwie karetki pogotowia. Jedna udzieliła pomocy pobitej byłej żonie, a w drugiej tamowano krew pociętemu butelką jej byłemu mężowi. Śledczy ustalają, kto zawinił.
Gm. Siedliszcze: Pijany chciał bić, a sam oberwał

Do bójki doszło w ubiegły poniedziałek ok. godz. 18.30 pod jednym ze sklepów w gminie Siedliszcze. Do swojej eks przyszedł pijany 52-latek i zaczął się awanturować. Doszło do rękoczynów. Agresywny mężczyzna zaatakował kobietę i mocno uderzył ją w rękę. W obronie słabej płci stanął konkubent, 47-letni mieszkaniec Lublina. Według poszkodowanego, mężczyzna zadawał ciosy rozbitą butelką. Do rannych awanturników wezwano aż dwa zespoły ratunkowe.

Jak się okazało, zaatakowana przez byłego męża 48-letnia mieszkanka gminy Siedliszcze nie ucierpiała aż tak bardzo. Bolała ją ręka, ale było to jedynie stłuczenie. W gorszym stanie był jej były mąż, który bardzo krwawił. Miał rany cięte i kłute na szyi oraz klatce piersiowej, zadane rozbitą butelką. Był też pod wpływem alkoholu. Podano mu leki i przewieziono go do szpitala.

Wobec 48-letniej kobiety i 47-letniego mężczyzny sąd zastosował dozór policji i wydał zakaz zbliżania się do poszkodowanego. Mają zarzut udziału w pobiciu. Sprawa jednak nie jest przesądzona.

- Według osób, które miały wziąć udział w pobiciu, poszkodowany sam się przewrócił na pobite butelki, które leżały w pobliżu śmietnika - mówi szef chełmskiej prokuratury Lech Wieczerza.

Śledczy sprawdzili i rzeczywiście w pobliżu śmietników przy sklepie leżały pobite butelki. Teraz nie wiadomo, komu wierzyć, nietrzeźwemu poszkodowanemu czy osobom, które się bronią się przed zarzutami, a były w chwili zdarzenia trzeźwe. Być może znajdą się świadkowie bójki i rozwieją te wątpliwości.

Teraz czytane: Koszmar mieszkańców bloków przy ul. Orlicz-Dreszera

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Anka 02.08.2021 23:34
Poszkodowana ucierpiała bardzo, oprócz uszkodzonej ręki ma mnóstwo siniaków i otarć.

Adam z Bezka 02.08.2021 23:32
Były mąż od 2 lat nachodzi w sklepie i biję swoją żonę, Sprawy są zgłaszane na policję w Siedliszcze i nic się nie dzieje. Były mąż ma jakieś układy z dawnych lat.

Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: A w Chelmie chca po 8500 za m2 kosmosData dodania komentarza: 08.08.2022, 10:43Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: OnaTreść komentarza: Miki zobaczymy jak teraz będą łatane i czy w ogóle będą . Będą dobre zmiany zresztą już są !!!Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:40Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: ChełmiankaTreść komentarza: Dziwne rzeczy , że spółka miejska jest niezależnym podmiotem jeśli chodzi o kasę . Naprawdę są powody do przechwałek że chce się zamknąć firmę tylko pieniędzy na wypłaty nie było . Wstyd panie prezydencie żeby ludzie nie mieli co do garnka włożyć . Jednak może przy następnych wyborach ludzie zmienią zdanie na temat pana i pana rządów .Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:39Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: szkoda pieniędzy na takie remonty skoro już teraz pojawiły się dziury w tych łatanych miejscachData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:53Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: stali tam do 18 - co najmniej 5 godzin blokowali drogęData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:50Źródło komentarza: Chełm. Skoda zderzyła się z mercedesem na skrzyżowaniu [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama