Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 19:57
Reklama

Nad widownią przydałby się dach

Wygląda na to, że z powodu wciąż obowiązujących obostrzeń, amfiteatr w Kumowej Dolinie będzie jednym z najpopularniejszych miejsc imprezowych tego lata. W związku z tym powraca temat budowy zadaszenia nad publicznością.
Nad widownią przydałby się dach

Pogoda lubi płatać figle, zwłaszcza kiedy nam zależy na tym, by sprzyjała plenerowym imprezom. Niestety, w projekcie modernizacji amfiteatru, która zakończyła się w 2019 roku, nie było zaplanowanego zadaszenia nad widownią, ponieważ to znacznie zwiększyłoby koszt inwestycji. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby dach "dorobić". Chełmianie są zgodni co do tego, że zdecydowanie poprawiłoby to warunki publiki.

- Kiepsko ogląda się koncert, jak leje się na głowę, nie zawsze ma się ze sobą parasol - argumentuje pan Marian, który zainteresował się planami miasta w tej sprawie. - Jak byłem dwa lata temu na koncercie w amfiteatrze w Sopocie, rozpętała się burza z piorunami, ale publiczność siedziała pod zadaszeniem i nikomu nie przeszkadzał deszcz. Dobrze byłoby i u nas zbudować taki dach.

Czy ratusz ma jakieś plany związane z zadaszeniem widowni w Kumowej Dolinie? Jak zapewnia Damian Zieliński z gabinetu prezydenta, jest to jedno z przedsięwzięć, które należy rozważyć pod kątem inwestycji planowanych w przyszłości.

Czytaj także: Droższa Kumowa Dolina.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
poloN 03.06.2021 11:44
czy w antycznym teatrze greckim było zadaszenie dla publiczności???

ola 03.06.2021 12:03
ale tam deszczowa posucha :)

Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZwnekTreść komentarza: Chcieć to sobie mogą, ja sprzedaję za dużo mniejszą cenę i też naprawdę jest niewiele chętnych. Zresztą sporo pojawia się ogłoszeń w okolicach 4500zł i te oferty gdzie jest powyżej 6k za metr zaczynają wyglądać śmiesznie.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:55Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: Obiektywny mieszkaniecTreść komentarza: Jeżeli chcesz pisać o dziurach to napisz "puki" co o swojej dziurze intelektualnej w swojej głowie pełnej nienawiści. Bo z tym na drogach w Białopolu jest o wiele lepiej.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 07:04Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do Białopola
Reklama
Reklama