Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nad widownią przydałby się dach

Wygląda na to, że z powodu wciąż obowiązujących obostrzeń, amfiteatr w Kumowej Dolinie będzie jednym z najpopularniejszych miejsc imprezowych tego lata. W związku z tym powraca temat budowy zadaszenia nad publicznością.
Nad widownią przydałby się dach

Pogoda lubi płatać figle, zwłaszcza kiedy nam zależy na tym, by sprzyjała plenerowym imprezom. Niestety, w projekcie modernizacji amfiteatru, która zakończyła się w 2019 roku, nie było zaplanowanego zadaszenia nad widownią, ponieważ to znacznie zwiększyłoby koszt inwestycji. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby dach "dorobić". Chełmianie są zgodni co do tego, że zdecydowanie poprawiłoby to warunki publiki.

- Kiepsko ogląda się koncert, jak leje się na głowę, nie zawsze ma się ze sobą parasol - argumentuje pan Marian, który zainteresował się planami miasta w tej sprawie. - Jak byłem dwa lata temu na koncercie w amfiteatrze w Sopocie, rozpętała się burza z piorunami, ale publiczność siedziała pod zadaszeniem i nikomu nie przeszkadzał deszcz. Dobrze byłoby i u nas zbudować taki dach.

Czy ratusz ma jakieś plany związane z zadaszeniem widowni w Kumowej Dolinie? Jak zapewnia Damian Zieliński z gabinetu prezydenta, jest to jedno z przedsięwzięć, które należy rozważyć pod kątem inwestycji planowanych w przyszłości.

Czytaj także: Droższa Kumowa Dolina.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
poloN 03.06.2021 11:44
czy w antycznym teatrze greckim było zadaszenie dla publiczności???

ola 03.06.2021 12:03
ale tam deszczowa posucha :)

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama